קידום שלי2019-05-21T01:42:39+03:00

קידום אתרים בגוגל

בשביל שאתר אינטרנט ימשוך אליו תנועה איכותית של גולשים, קיימת חשיבות גבוהה להשקיע בקידום האתר במנועי החיפוש השונים ובראשם גוגל ולהלן 2 הדרכים באמצעותן ניתן לעשות זאת:

קידום אורגני
בהליך קידום אורגני האתר אמור להתקדם ב"גוגל" באופן טבעי. לחברות המתמחות בקידום אתרים יש את הידע והכלים לקידום אפקטיבי ויעיל.
בין הפעולות בהן אותן חברות נוקטות על מנת לקדם את האתרים: החלפת קישורים, הקפדה על תכנים רלוונטיים ואיכותיים, שימוש בתגיות, שימוש ברשתות החברתיות השונות, הקפדה על שפץ אתר נכונה ועל אופטימיזציה של מילות חיפוש ועוד..
חשוב לציין שהליך קידום אורגני הוא הליך אשר לוקח זמן, אך במידה והוא מבוצע בצורה מקצועית ואיכותית, התוצאות הרצויות יהיו רק עניין של זמן.

קידום ממומן
קידום ממומן מאפשר לקדם את האתר לתוצאות הראשונות בגוגל, במילות המפתח הרלוונטיות, באופן מידי.
בהליך קידום ממומן נדרש לשלם לגוגל עבור כל גולש אשר מגיע לאתר דרך הקישור בגוגל, כאשר סכום הכסף עבור כל גולש הינו קבוע וידוע מראש.
קיימת אפשרות לעצור את הקמפיין בכל רגע נתון.

 

בואו נדבר

  • 054-263-4434
  • oded@m-p.co.il

צרו קשר

ואנחנו נוכל לייעץ לכם בכל נושא שתרצו ללא עלות וללא התחייבות.

תוכלו לקבל את כל הכלים הכי נכונים על מנת שתוכלו לפרסם את עצמכם בצורה הטובה ביותר. נבנה לכם אתר תדמית או מכירה, נעשה לכם מחקר מילות מפתח, אופטימיזציה מתאימה לקידום האורגני בגוגל וגם נקים לכם קמפיין ממוקד בגוגל אדוורדס ברשת החיפוש וברשת המדיה.
בעלות קטנה מאוד וללא התחייבות!

דילוג לתוכן