פנחס פרקש

פנחס פרקש, כל מה שרציתם לדעת - דף הנחיתה שלי

נעים להכיר - פנחס פרקש

נשיא קבוצת פרקש יזמות ונדל"ן נחשב אשר ידו בכל ויד כל בו. היכרות עם נשיא הקבוצה המהווה ONE STOP SHOP בתחום התכנון והבנייה בישראל

מי אני -

יליד 1985, נשיא קבוצת פרקש יזמות נדל"ן החולש באמצעות פעילות החברה על מיזמים שונים בכל רחבי הארץ, תוך שימת דגש על תחום ההתחדשות העירונית. נחשב לאיש עסקים מוביל בקהילה העסקית בכלל וענף הבנייה בפרט.

רקע אישי -

מתגורר באשדוד, נשוי ואב ל-5 ילדים. מקורב לאדמו"ר ויז'ניץ ומסייע בכל הקשור לניהול נכסי החסידות (ישיבת בני ברק ומרכז החסידות). בד בבד, פרקש, בוגר לימודי הוראה, נחשב למומחה בעל שם דבר להקצאת קרקעות מול הרשויות המקומיות וכן בייעוץ לרשויות ובקידום קרקעות.

רקע מקצועי -

פרקש הינו בעל ניסיון רב בייזום וניהול של כל סוגי הפרויקטים בענף הבנייה. שימש בעבר כנשיא קבוצת "אלד פסגות יזמות ונדל"ן שתכננה וביצעה פרויקטים נבחרים בתחום הבנייה הרוויה וההתחדשות העירונית במרכז הארץ ובחיפה. פרויקטים אלו שנמסרו לדיירים במועד ובאיכות בנייה העולה בקנה אחד עם הסטנדרטים הגבוהים ביותר בענף, הם ההוכחה הטובה ביותר לעוצמתה ויכולותיה של הקבוצה.

ממני אליכם -

"קבוצת פרקש יזמות נדל"ן חרתה על דגלה לחולל מהפכה חיובית בשוק הדיור הישראלי. אנו דוגלים בשיפור הנוף האורבני בישראל, תוך ניסיון מתמד לקדם פרויקטים של התחדשות עירונית שיספקו מתיחת פנים לשכונות ואזורים ותיקים. עצם הדגש הרב שאנו מעניקים לנושא השקיפות מול קהל הלקוחות, בשילוב איתנות פיננסית ועמידה בלתי מתפשרת בלוחות הזמנים, מובילים את הקבוצה להתבסס בצמרת הענף כבעלת מוניטין וכזו אשר שמה בראש ובראשונה את טובת הדיירים לנגד עיניה".

פרקש יזמות נדל"ן -

לאן מועדות פניה? הקבוצה ממשיכה במאמציה להרחיב את תחומי הפעילות שלה למוקדים נוספים ברחבי הארץ. כיום היא חולשת על פרויקטים מסוגים שונים, הכוללים: בנייה חדשה, חיזוק ובנייה (תמ"א 38/1), פינוי-בינוי (תמ"א 38/2), תמ"א 38 – פרויקטים לשימור והיד עוד נטויה.

חזון הקבוצה הפועלת הן כיזמית וקבלנית מבצעת של כל סוגי הפרויקטים אותן היא מנהלת, הינו להוות ONE STOP SHOP כגוף האמון על כל תהליכי הייזום והבנייה. בקבוצה מדגישים את שאיפתם להגיע לכ-5,000 יחידות דיור בכל רחבי הארץ בתוך טווח של 5 השנים הקרובות.

אולי יעניין אתכם לקרוא על יו"ר הקבוצה, ישראל אברמוב.

כל הזכויות שמורות ל – l-page  2021 בניית דפי נחיתה לעסקים שרוצים לפרסם בגוגל ובפייסבוק.

דף זה ניבנה ע"י L-Page.co.il מערכת דפי נחיתה חכמים לעסקים

רוצים דף נחיתה שיעיף לכם את העסק?

השאירו את פרטיכם
ואנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי

או חייגו

דילוג לתוכן