עורך דין משפחה/ גירושין2020-03-18T15:20:34+02:00
לוגו יעל כהן

עורך דין משפחה/ גירושין

עורך דין דיני משפחה, מחזיק בידע ובכלים לטיפול במספר נושאים שונים ובין היתר: ניהול של תיקי גירושין (חלוקת הרכוש, משמורת ילדים, הסדרי ראייה, מזונות ילדים וכיוצא בזה), צוואות וירושות, עריכת הסכמי ממון (זוגות רבים בוחרים לערוך הסכמים כאלה בטרם הנישואין), ניהול הון משפחתי ונושאים משפטיים רבים העוסקים במשפחה וביחסים בני חבריה.
במקרים מסוימים, עורך דין דיני משפחה יתמחה גם בגישור גירושין, מה שיכול להעניק לו יתרון בהליך בחירת איש המקצוע.
בעת בחירת עורך דין דיני משפחה, גירושין מומלץ לוודא מהם תחומי התמחותו ואם הוא אכן איש המקצוע המתאים ביותר למטרה.

איך לבחור עורך דין דיני משפחה?

עורך דין דיני משפחה חייב להיות מקצועי ומנוסה בתחומו, אך מעבר לזה הוא חייב להיות אנושי, רגיש ולויאלי לאנשים אשר ניצבים מולו ולמצב הלא פשוט בו הם נמצאים – כידוע, במקרים רבים, אותם אנשים מצויים בהליכים הקשים ביותר רגשית, אותם חוו בחייהם.
בעת בחירת עורך דין דיני משפחה, חשוב לשים דגש על פרמטרים כגון: שנות הניסיון של עורך הדין בתחום, תחומי התמחות פרטניים (אם הצורך הוא לפנות לעורך דין לצורך הליך גירושין, כדאי לוודא שעורך דין דיני משפחה אשר נבחר למטרה, הינו בעל ניסיון פרטני בתחום הגירושין), מה כוללים השירותים (גישור, ייעוץ, ייצוג בערכאות השונות וכיוצא בזה). כמובן, שקביעת פגישת ייעוץ ראשונית ובחינת החיבור האישי עם עורך הדין הנבחר, אמורה גם היא להשפיע על הבחירה – לכן, לא כדאי לוותר על פגישה מקדימה שכזאת.

מחפשים עורך דין דיני משפחה/ גירושין? הגעתם למקום הנכון! מוזמנים ליצור קשר עם המשרד ולקבוע פגישת ייעוץ ראשונית עם עורכת דין דיני משפחה מנוסה ומקצועית שהינה גם מגשרת בהכשרתה.

אולי יעניין אותך גם

חייגו 052-639-7077 או מלאו את הפרטים שלכם ונחזור אליכם

המלצות

המלצה על עורכת הדין לענייני משפחה ודירושין יעל כהן

עו"ד יעל היקרה !

ברצוני להודות לך על הטיפול המסור.
מצאתי אותך בחיפוש שערכתי באינטרנט. (לפני כן נפגשתי עם מספר עו"ד אחרים ). הגעתי אליך לפגישת ייעוץ ומייד הרגשתי חיבור אלייך. היה לי ברור שאת תעזרי לי. ובנוסף ראיתי כמה את עניינית.
ובאמת – לא התאכזבתי!!! תמכת, עודדת והכי חשוב : ייצגת אותי באופן מקצועי ביותר. נלחמת בשבילי. לא וויתרת . הרגשתי שיש מי שדואג לאינטרסים שלי ושומר עלי.

עבודתך היתה עניינית. הטיפול היה בחוכמה. היית יסודית. היתה לך שליטה מלאה בכל הפרטים. נהגת לעדכן אותי בכל. והיחס היה איכפתי ואישי. תמיד נתת לי תחושה שאני בידיים טובות. היית זמינה בכל השעות, קשובה וסבלנית. הנאמנות שלך אלי כלקוח יכול להיות דוגמא לכל האחרים.

גם בזמן שבן משפחתך מדרגה ראשונה היה חולה מאוד והיית צריכה לסעוד אותו , המשכת להיות בקשר רציף איתי ולדאוג לכל ענייני המשפטיים. ולרגע לא עזבת אותי.
בשעות הקשות ביותר שלך – ידעת להיות במאה אחוזים גם בשבילי. בעזרתך הצלחתי לקבל את הגט המיוחל בתנאים טובים.

בכל יום אני מברכת שהיתה לי הזכות והמזל לפגוש בך.

מאחלת לך הצלחה ובריאות.

דילוג לתוכן