סלון כלות מומלץ בצפון2019-11-10T13:49:09+02:00

סלון כלות מומלץ בצפון

ספק אם יש מקום עבודה רומנטי יותר מסטודיו לעיצוב שמלות כלה: כך מן הסתם חושבת המעצבת מירב בורנשטיין, שלפני 25 שנים פתחה בחיפה את הסטודיו שלה – 'סולו מירב' ומעולם לא התחרטה על בחירתה.

לא במקרה יצא לסלון הכלות בחיפה סולו מירב' מוניטין כסלון כלות מומלץ בצפון.
איכות התפירה, העיצובים הנועזים, השילוב המרתק של חומרי הגלם והתשוקה הגדולה שעדיין בוערת בה – כל אלו הופכים את שמלות הכלה שמירב מעצבת ומייצרת לפריט מבוקש וטרנדי לא רק בישראל אלא גם מעבר לים מחיפה ללוס אנג'לס.

צפו בקולקציית שמלות כלה 2020

כאמור, איכות התפירה והשילוב היצירתי והאלגנטי של חומרי הגלם הפכו את 'סולו מירב' לשם דבר בעולם שמלות הכלה.
מירב מקפידה לבחור אריגים איכותיים במיוחד כמו סאטן, משי ואפילו רקמות תחרה ייחודיות. לעיתים, מירב משבצת בשמלות שהיא מעצבת גם אבני חן או חרוזים איכותיים – התוצאה הסופית מהפנטת.

מה שבשנים הראשונות היה סטודיו ליודעות ח"ן באזור חיפה והצפון, הפך לאתר עלייה לרגל ב כל רחבי ישראל ואף מעבר לכך.

מירב, שלאורך כל הקריירה שלה כמעצבת שמלות כלה לא שקטה על שמריה, נסעה לתערוכות ותצוגות מעבר לים, גם כדי ללמוד ולהתעדכן על הנעשה בעולם, וגם כדי להציג את יצירותיה והעולם הגיב בחיוב.

היום ניתן למצוא את שמלות הכלה של 'סולו מירב' בסלוני כלות מובילים בארבע יבשות שונות. מאירופה, דרך צפון אמריקה והמזרח הרחוק ועד אוסטרליה. פריז, לונדון, מדריד, סאול, טוקיו, דנוור, שיקגו, לוס אנג'לס וניו-יורק, אלו רק כמה מהערים בהן תוכלו למצוא את העיצובים של 'סולו מירב' וכמובן שגם בחיפה – עבור מי שמחפשת סלון כלות מומלץ בצפון הארץ.

כתובת – רחוב גולדה מאיר 31 חיפה.

טלפון – 0586775599

חייגו 04-8348952

או מלאו את הפרטים שלכם ונחזור אלכם

גלרית תמונות שמלות כלה קולקציה 2020

דילוג לתוכן