דיטיילינג לרכב וחלונות כהים לרכב2019-10-27T10:05:01+02:00

המומחים לחלונות כהים לרכב.

דיטיילינג לרכב, ציפויים לרכב וחלונות כהים

שמירה על הרכב במראה חדש ונוצץ איננה עניין של מה בכך. לא מספיק לשטוף את הרכב מפעם לפעם באופן ידני או במכונת שטיפה.

הדרך היסודית לטיפוח נקראת דיטיילינג לרכב. באופן בסיסי, מדובר לכאורה בניקיון חיצוני של הרכב. אך לאחר הניקיון מיישמים שכבה של ציפוי שמבטיח מראה נקי לאורך זמן וגם הגנה משריטות או נזק לצבע.

התהליך עצמו הינו כזה: קודם כל שוטפים את הרכב בצורה מקצועית ומדוקדקת. לאחר מכן, משלימים את הניקוי באמצעות חומר מיוחד שנקרא פלסטלינה. הפלסטלינה סופחת חלקיקים ולכלוך שלא יורדים בשטיפה. לאחר מכן, ממשיכים עם ציפוים אפשריים. ציפוי אחד, טוב אך פשוט, נעשה בשיטת פוליש ווקס. ציפויים יותר איכותיים ועמידים נקראים ציפויי נאנו או ציפויים פולימריים. ציפוי קראמי הינו דק מאוד, לא מסתיר את הצבע אך מגן על הרכב באופן ייחודי. מגן משריטות ולאחר מכן מאפשר שטיפה קלה (לכלוך לא נדבק).

חלונות כהים לרכב

הזכוכית מטבעה היא שקופה לכן, גם חלונות הרכב מטבעם הם שקופים. אך ניתן להפוך את החלונות לכהים (מושחרים) באמצעות ציפויים שונים ברמות כהות שונות. (כמובן לפי החוק והתקן במדינת ישראל)

יש כמה וכמה סיבות לכך כי אנשים רוצים חלונות כהים לרכב. ראשית, החלונות הכהים מסננים את קרינת השמש. שנית, הם מנועים סינוור בשעת נסיעה. כאשר החלונות מסננים את הקרינה, הם גם הופכים את פנים הרכב לנעים יותר. אפילו  כאשר הרכב חונה בשמש הצהריים, כאשר שבים ונכנסים אליו, הטמפרטורה בפנים יותר נעימה. המזגן פחות מתאמץ.

יש הסבורים כי החלונות הכהים יפים יותר והופכים את הרכב ליוקרתי ומיוחד. חשוב לדעת כי את החלונות ניתן לצפות ולהכהות בכמה דרכים. אפשר למשל להדביק על החלות ציפוי כהה ודק. אפשרות אחרת הינה לבצע הכהיה באמצעות טבילה בחומר מתאים. את רמת ההשחרה של החלונות ניתן לבחור לפי הרצוי. צבע יותר כהה מסנן יותר מקרינת השמש.

כמה מהעבודות שלנו

צור קשר

לישנסקי 17, ראשון לציון

073-7764488

דילוג לתוכן